Reklama

Duch straszy w szkole w Cork

Sobota, 7 Październik 2017

Polski Fakt.pl publikuje artykuł dotyczący nadprzyrodzonych wydarzeń. Ponieważ sprawa dotyczy szkoły w Cork, to ten artykuł publikujemy

Artykułowi towarzyszy nagranie, które zostało zrobione w iszkole Deerpark CBS położonej w Cork. Tam o godz. 3 nad ranem zaczęły się dziać bardzo dziwne rzeczy. Na nagraniu z kamery widać, jak w końcu korytarza otwierają się drzwi, po czym jedna z szaf, stojących po lewej stronie, zaczyna się poruszać. Władze szkoły twierdzą, że w placówce od pewnego czasu dzieją się rzeczy, których nikt nie potrafi wytłumaczyć.
- Oczywiście, wiedzieliśmy o tym, że w szkole coś się ruszało, ale kiedy wróciliśmy, by zobaczyć co to było, już nic się nie działo - mówi Kevin Barry, dyrektor placówki dodając, że sytuacja miała miejsce w środku nocy. Mężczyzna wyznaje, że nie ma pojęcia co to mogło być, ale wedle jego słów w szkole rzeczywiście dzieje się coś dziwnego. - Wiemy, że coś się dzieje, bo czasem kiedy ktoś przechodzi przez to miejsce, to czuje dziwny chłód unoszący się w powietrzu - stwierdza.
Barry wspomina także, że kiedy jeden z nauczycieli przyniósł swoje zwierzę domowe do szkoły, unikało ono tego miejsca i w żadnym razie nie chciało tam się znajdować. Mężczyzna również opowiada, że niejednokrotnie ktoś z uczniów lub nauczycieli słyszał dziwne odgłosy, ale do tej pory kamery nic nie pokazywały. - Jestem do tego sceptycznie nastawiony, ale stwierdziliśmy, że wrzucimy ten film na naszego Facebooka tylko dlatego, by się dowiedzieć co to jest. Może ktoś z nas robi sobie żarty? - mówi dyrektor.  Barry ma nadzieję, że jeśli jest to jakiś żart, w końcu uda się złapać dowcipnisia.

https://youtu.be/XMGzMtrByGc

 

Komentarze
reklama
Kursy walut
Waluta Kurs
EUR 4.2033 PLN
GBP 4.7629 PLN
Pogoda
/assets/img/trd.png
Nadchodzące wydarzenia
Najnowsze ogłoszenia
Szukam pomocy

Szukam pomocy

690666165
Zielona Gora
10.00
dobrepiksele

dobrepiksele

48795946445
www.dobrepiksele.eu
kosmetyczka,salon kosmetyczny

kosmetyczka,salon kosmetyczny

0894576976
26 Barton Drive Grange Road Rathfarnham Dublin14
111.00
Tlumacz Przysiegly w IRL

Tlumacz Przysiegly w IRL

Pozyczki prywatne i pozabankowe do 70 tys zl

Pozyczki prywatne i pozabankowe do 70 tys zl

0674325678
1.00