Reklama

Duch straszy w szkole w Cork

Sobota, 7 Październik 2017

Polski Fakt.pl publikuje artykuł dotyczący nadprzyrodzonych wydarzeń. Ponieważ sprawa dotyczy szkoły w Cork, to ten artykuł publikujemy

Artykułowi towarzyszy nagranie, które zostało zrobione w iszkole Deerpark CBS położonej w Cork. Tam o godz. 3 nad ranem zaczęły się dziać bardzo dziwne rzeczy. Na nagraniu z kamery widać, jak w końcu korytarza otwierają się drzwi, po czym jedna z szaf, stojących po lewej stronie, zaczyna się poruszać. Władze szkoły twierdzą, że w placówce od pewnego czasu dzieją się rzeczy, których nikt nie potrafi wytłumaczyć.
- Oczywiście, wiedzieliśmy o tym, że w szkole coś się ruszało, ale kiedy wróciliśmy, by zobaczyć co to było, już nic się nie działo - mówi Kevin Barry, dyrektor placówki dodając, że sytuacja miała miejsce w środku nocy. Mężczyzna wyznaje, że nie ma pojęcia co to mogło być, ale wedle jego słów w szkole rzeczywiście dzieje się coś dziwnego. - Wiemy, że coś się dzieje, bo czasem kiedy ktoś przechodzi przez to miejsce, to czuje dziwny chłód unoszący się w powietrzu - stwierdza.
Barry wspomina także, że kiedy jeden z nauczycieli przyniósł swoje zwierzę domowe do szkoły, unikało ono tego miejsca i w żadnym razie nie chciało tam się znajdować. Mężczyzna również opowiada, że niejednokrotnie ktoś z uczniów lub nauczycieli słyszał dziwne odgłosy, ale do tej pory kamery nic nie pokazywały. - Jestem do tego sceptycznie nastawiony, ale stwierdziliśmy, że wrzucimy ten film na naszego Facebooka tylko dlatego, by się dowiedzieć co to jest. Może ktoś z nas robi sobie żarty? - mówi dyrektor.  Barry ma nadzieję, że jeśli jest to jakiś żart, w końcu uda się złapać dowcipnisia.

https://youtu.be/XMGzMtrByGc

 

Komentarze
reklama
Kursy walut
Waluta Kurs
EUR 4.2392 PLN
GBP 4.7199 PLN
Pogoda
/assets/img/trd.png
Nadchodzące wydarzenia
Polska Noc Kabaretowa

Polska Noc Kabaretowa

Czwartek, 30 Listopad 2017
20:00
Dublin, The Helix
Najnowsze ogłoszenia
Pozyczki prywatne i pozabankowe do 70 tys zl

Pozyczki prywatne i pozabankowe do 70 tys zl

0674325678
1.00
Tłumacz Przysięgły Irlandia - Stempelek

Tłumacz Przysięgły Irlandia - Stempelek

08510-111-55
Sylwester w Beskidach, zapraszamy do Hotelu Zimnik

Sylwester w Beskidach, zapraszamy do Hotelu Zimnik

33 860 15 90
Lipowa 990
1 155.00
KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

KOREPETYCJE Z MATEMATYKI

0876113858
Longford
18.00
MEBLINE.IE Największy wybór mebli w IRLANDII

MEBLINE.IE Największy wybór mebli w IRLANDII

+353 899 758 227