Polacy znowu wygrywają. Jutro ostatni mecz w tym roku.

Poniedziałek, 3 Grudzień 2012

MPB - St.Declans 68-63

Ubiegłoroczne mecze tych drużyn przyniosły wiele emocji i nie inaczej było tym razem. Od początku spotkanie było niezwykle wyrównane. Co prawda nasi basketowcy uzyskali przewagę, jednak wynosiła ona tylko kilka punktów. Tempo zawodów nie było porywające, tak samo jak skuteczność jednych i drugich. Większość punktów zdobywana była po błędach przeciwników oraz szybkich kontrach, lepiej w tym elemencie gry prezentowali się MPB i to oni po II kwartach prowadzili 36-28.

Kolejna kwarta to zacięta walka o każdą piłkę, częste faule oraz dyskusje z sędziami. Basketowcy potrafili utrzymać przewagę oraz powiększyć ją do 14 punktów. IV kwarta to zryw St.Declans. W ciągu kilku minut potrafili zniwelować przewagę do 4 punktów. Zapowiadało to nerwową końcówkę. W odróżnieniu do gości zawodnicy MPB potrafili utrzymać nerwy na wodzy i to oni cieszyli się z końcowego zwycięstwa. Z 6. zwycięstwami i 1. porażką nasi zawodnicy zajmują pierwsze miejsce w tabeli Division 2.

Ostatni mecz w tym roku kalendarzowym już jutro 4. grudnia o godzinie 20.00 w Popintree Community Centre. Zapraszamy do wspólnego kibicowania!