Reklama

Duch straszy w szkole w Cork

Sobota, 7 Październik 2017

Polski Fakt.pl publikuje artykuł dotyczący nadprzyrodzonych wydarzeń. Ponieważ sprawa dotyczy szkoły w Cork, to ten artykuł publikujemy

Artykułowi towarzyszy nagranie, które zostało zrobione w iszkole Deerpark CBS położonej w Cork. Tam o godz. 3 nad ranem zaczęły się dziać bardzo dziwne rzeczy. Na nagraniu z kamery widać, jak w końcu korytarza otwierają się drzwi, po czym jedna z szaf, stojących po lewej stronie, zaczyna się poruszać. Władze szkoły twierdzą, że w placówce od pewnego czasu dzieją się rzeczy, których nikt nie potrafi wytłumaczyć.
- Oczywiście, wiedzieliśmy o tym, że w szkole coś się ruszało, ale kiedy wróciliśmy, by zobaczyć co to było, już nic się nie działo - mówi Kevin Barry, dyrektor placówki dodając, że sytuacja miała miejsce w środku nocy. Mężczyzna wyznaje, że nie ma pojęcia co to mogło być, ale wedle jego słów w szkole rzeczywiście dzieje się coś dziwnego. - Wiemy, że coś się dzieje, bo czasem kiedy ktoś przechodzi przez to miejsce, to czuje dziwny chłód unoszący się w powietrzu - stwierdza.
Barry wspomina także, że kiedy jeden z nauczycieli przyniósł swoje zwierzę domowe do szkoły, unikało ono tego miejsca i w żadnym razie nie chciało tam się znajdować. Mężczyzna również opowiada, że niejednokrotnie ktoś z uczniów lub nauczycieli słyszał dziwne odgłosy, ale do tej pory kamery nic nie pokazywały. - Jestem do tego sceptycznie nastawiony, ale stwierdziliśmy, że wrzucimy ten film na naszego Facebooka tylko dlatego, by się dowiedzieć co to jest. Może ktoś z nas robi sobie żarty? - mówi dyrektor.  Barry ma nadzieję, że jeśli jest to jakiś żart, w końcu uda się złapać dowcipnisia.

https://youtu.be/XMGzMtrByGc

 

Komentarze
Pogoda w Irlandi
Notowania walut
MIR E-wydanie
reklama
Najnowsze ogłoszenia
-30% Przeprowadzki & TRANSPORT

-30% Przeprowadzki & TRANSPORT

698722915
DTD-Kurier IrlandiaPolska

DTD-Kurier IrlandiaPolska

00353851105192
Cała Irlandia i Polska
19.00
Wolswagen Bora

Wolswagen Bora

0892204937
Dublin 15
550.00
Przyczepka samochodowa 200x106

Przyczepka samochodowa 200x106

221002047
Ul. Kuźnicza 6-8
1 799.00