Boks z MyCork
Kibice polskiego boksu z Cork będą mieli okazję obejrzeć w sobotę, 24 października b.r., w klubie Mardyke transmisję na żywo m.in. walki Andrzeja Gołoty z Tomaszem Adamkiem. Patronem medialnym tego "klubowego" wydarzenia jest Stowarzyszenie MyCork.
Stowarzyszenie MyCork przeznaczyło również nagrody w postaci podwójnych wejściówek do kina do rozlosowania wśród osób, które trafnie wytypują zwycięzcę tej walki. Zapraszamy w sobotę, 24 października b.r. o godz. 17.30 do Mardyke przy Sheares Street w Cork. Wstęp jest bezpłatny.
Organizatorem spotkania w klubie Mardyke jest DJ Versall, organizujący w tym miejscu także "Polskie Karaoke", których patronem medialnym i jednym z fundatorów nagród jest również Stowarzyszenie MyCork.