Legia ograła Leicester w Lidze Europy

Piątek, 1 Październik 2021

Legia Warszawa sprawiła ogromną niespodziankę i pokonała u siebie Leicester City 1:0. Gola na wagę zwycięstwa dla drużyny Czesława Michniewicza zdobył Mahir Emreli, reprezentant Azerbejdżanu. Po dwóch kolejkach fazy grupowej piłkarskiej Ligi Europy mistrzowie Polski mają na koncie komplet punktów i prowadzą w grupie C

Zawsze miło ograć Anglików. Obojętnie czy jest się z Polski, czy jest się Irlandczykiem. Legioniści gola strzelili już w pierwszej połowie, a potem umiejętnie się bronili. Mieli trochę szczęścia, choć z drugiej strony w ostatnich minutach mieli dwie doskonałe okazje.
Po dwóch kolejkach Legia prowadzi z sześcioma punktami, a Leicester jest ostatni w grupie, po dwóch kolejkach ma tylko punkt. Tak jak włoskie Napoli, które przegrało u siebie 2:3 ze Spartakiem Moskwa.
To duże niespodzianka. Gdzie polskiej Ekstraklasie do Premier League. Ale to dopiero początek.