Reklama

Facet w autobusie powiedział Polce, żeby wyrzuciła dziecko przez okno

Sobota, 24 Sierpień 2019

W trakcie podróży autobusem miejskim Dublin Bus z Celbridge do centrum, rozwścieczony mężczyzna powiedział młodej Polce, że powinna „wyrzucić swoje dziecko przez okno”

22-letnia Gabrysia P. powiedziała serwisowi Dublin Live, że jej roczny syn Abel bawił się telefonem i w pewnym momencie rzucił nim o ziemię. Wtedy mężczyzna odwrócił się i nazwał małe dziecko „bachorem”, po czym powiedział jej, że powinien zostać wyrzucony przez okno. Cioci Abla, która również była w autobusie, udało się zarejestrować incydent.
Zdenerwowana Gabrysia powiedziała następnie kierowcy, co się stało, a on poszedł na górę i skonfrontował się z mężczyzną. Na filmie można usłyszeć mężczyznę, który narzeka, mówiąc kierowcy: „Krzyczał mi do ucha i rzucił telefonem”. Kierowca odpowiedział: „To tylko dziecko chłopie. W czym problem? To dziecko”. Mężczyzna przeprosił kierowcę, który odpowiedział: „nie przepraszaj mnie, tylko ją, ona tam płacze”. Gabrysia, która pracuje jako pielęgniarka, powiedziała, że ​​mężczyzna nigdy jej nie przeprosił i wkrótce wyszedł z autobusu.
Przepisaliśmy to z portalu Irlandia.news. Taka ciekawostka.

Komentarze
reklama
Kursy walut
Waluta Kurs
EUR 1 PLN
GBP 1 PLN
Pogoda
/assets/img/trd.png
Nadchodzące wydarzenia
Koncert Sidneya Polaka w Dublinie

Koncert Sidneya Polaka w Dublinie

Niedziela, 6 Październik 2019
19:00
Dublin, Voodoo Lounge
Adam Van Bendler w Irlandii

Adam Van Bendler w Irlandii

Piątek, 25 Październik 2019
- Niedziela, 27 Październik 2019
Cork, Limerick, Dublin