Reklama

Pierwszy na zachodnim wybrzeżu Irlandii Escape the Room już otwarty!

Czwartek, 8 Październik 2015

Trafiasz do miejsca pełnego dziwnych przedmiotów. Ty i grupa przyjaciół macie kilkadziesiąt minut, aby wydostać się z zamkniętego pokoju. By to zrobić, musisz rozwiązać kilka zagadek, wykazać się zręcznością i umiejętnością logicznego myślenia. Zegar tyka, a ty nie możesz użyć siły, a jedynie głowy - cały czas jesteś obserwowany. I wcale nie jest to opis gry komputerowej, tylko coraz popularniejszej gry towarzyskiej Escape The Room.

Escape Rooms to gry akcji na żywo, które przeniesiono ze świata komputerów do realnej rozrywki. Wchodzimy do pokoju, w którym rozwiązujemy zagadki, szukamy przedmiotów, które mogą pomóc nam go opuścić. Gracze mają na to najczęściej od 45 minut do godziny.

Escape the Room działa również w Galway a jego właścielami jest paczka przyjaciół z Polski.

"Jesteśmy grupą pasjonatów gier komputerowych, horrorów oraz przygód Sherlocka Holmesa. Dlatego też realizując swoje pasje, postanowiliśmy otworzyć pierwszy na zachodnim wybrzeżu Irlandii - Escape the Room - Galway.

Miejscem akcji jest klimatyczna ponad 200-letnia kamienica usytuowana w samym centrum Old Galway (West Side), niespełna 2 minuty spacerem od pełnej pubów i restauracji Shop Street. Celem zabawy jest wydostanie się z tematycznie urządzonego pokoju w ciągu 60 minut.

Mogłoby się wydawać, że nie ma nic prostszego, jak znaleźć w niewielkim pokoju klucz, który pozwoli Wam otworzyć drzwi. Nic bardziej mylnego.

Szereg schowków, zagadek, urządzeń, z których każde może Wam pomóc lub przeszkodzić w drodze do znalezienia wyjścia oraz niepowtarzalna atmosfera każdego z pomieszczeń powoduje, że nawet 6 osób zamkniętych w pokoju będzie musiało wysilić umysł oraz umiejętności manualne, żeby zdążyć na czas.

Myślicie, że 60 minut to dużo? Jak dotąd tylko 2 zespołom udało się wyjść bez podpowiedzi.

Zapraszamy od poniedziałku do niedzieli wszystkich chętnych do uruchomienia pokładów kreatywnego myślenia i świetnej zabawy. Aktualnie posiadamy 2 pokoje: Sherlocked oraz Psychiatric Asylum. W przygotowaniu kolejne, wraz ze specjalną edycją na Halloween."

Więcej informacji na: www.asylroom.com oraz na naszym profilu: www.facebook/asylroom.

Gwarantujemy, że nikt nie wyjdzie (jeśli w ogóle wyjdzie ) zawiedziony!!!

Komentarze
Pogoda w Irlandi
Notowania walut
MIR E-wydanie
reklama
Najnowsze ogłoszenia
-30% Przeprowadzki & TRANSPORT

-30% Przeprowadzki & TRANSPORT

698722915
DTD-Kurier IrlandiaPolska

DTD-Kurier IrlandiaPolska

00353851105192
Cała Irlandia i Polska
19.00
Wolswagen Bora

Wolswagen Bora

0892204937
Dublin 15
550.00
Przyczepka samochodowa 200x106

Przyczepka samochodowa 200x106

221002047
Ul. Kuźnicza 6-8
1 799.00