Reklama

Uciekał do Irlandii, ugrzązł w Ząbkowicach

Piątek, 28 Październik 2016

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który mając świadomość, że jest poszukiwany przez funkcjonariuszy, chciał uciec do Irlandii. Był bardzo zaskoczony, gdy kilkadziesiąt kilometrów od granicy autobus się zatrzymał i wsiedli do niego policjanci. Taką historię opisał "Express Ilustrowany", za którym tę historię przytaczamy

Kilka minut po północy, do V Komisariatu Policji przyszedł mężczyzna, który chciał zgłosić popełnienie wykroczenia na jego szkodę. W trakcie przesłuchania podzielił się jednak z policjantem przyjmującym zawiadomienie bardzo ciekawą informacją. Jak oświadczył przed przyjściem do komisariatu był na dworcu. Tam usłyszał, że do jednego z busów wsiada mężczyzna, który ucieka z kraju, gdyż jest poszukiwany przez policję.
Miał jechać w kierunku Pragi, a stamtąd polecieć do Irlandii. Policjant nie zlekceważył otrzymanej mimochodem informacji. Przekazał ją dyżurnemu, który postanowił to sprawdzić. Jak ustalił, o wskazanej godzinie faktycznie odjechał w kierunku Pragi autokar polskiego przewoźnika. Funkcjonariusze potwierdzili, iż jednym z pasażerów jest 25-letni mieszkaniec Łodzi, poszukiwany  za m.in. rozbój, czy kradzież z włamaniem. Łódzcy policjanci nawiązali kontakt z policją województwa dolnośląskiego, na terenie którego znajdował się bus. Pojazd został zatrzymany w Ząbkowicach Śląskich przez funkcjonariuszy tamtejszej komendy. Dzięki rysopisowi przekazanemu przez łódzkich policjantów ząbkowiccy funkcjonariusze wśród pasażerów od razu rozpoznali poszukiwanego. Ten był bardzo zaskoczony sytuacją, nie stawiał oporu. Został przewieziony do KPP Ząbkowice Śląskie, skąd finalnie trafił do zakładu karnego.

 

Komentarze
Pogoda w Irlandi
Notowania walut
MIR E-wydanie
reklama
Najnowsze ogłoszenia
-30% Przeprowadzki & TRANSPORT

-30% Przeprowadzki & TRANSPORT

698722915
DTD-Kurier IrlandiaPolska

DTD-Kurier IrlandiaPolska

00353851105192
Cała Irlandia i Polska
19.00
Wolswagen Bora

Wolswagen Bora

0892204937
Dublin 15
550.00
Przyczepka samochodowa 200x106

Przyczepka samochodowa 200x106

221002047
Ul. Kuźnicza 6-8
1 799.00