Reklama

McGregor zakończył karierę - jest podejrzewany o próbę gwałtu

Środa, 27 Marzec 2019

Conor McGregor, najbardziej znany irlandzki wojownik ringu, ogłosił we wtorek na Twitterze zakończenie portowej kariery. Tego samego dnia "New York Times" poinformował, że Irlandczyk jest podejrzewany o napaść na tle seksualnym

McGregor nie został jeszcze oskarżony, jednak prowadzone jest śledztwo. Zdaniem kobiety, która zgłosiła napaść, sytuacja miała miejsce w Hotelu Beacon w Dublinie. Jak informuje "New York Times", Irlandczyk był widziany tam po raz ostatni w grudniu. Irlandzkie media informowały o zdarzeniu pod koniec zeszłego roku, jednak bez podawania nazwiska McGregora, ponieważ tutejsze prawo zakazuje podawania danych podejrzanych o przestępstwa na tle seksualnym, dopóki nie zostali skazani.
Irlandzka policja nie potwierdza, że podejrzanym jest Conor McGregor. Po opublikowaniu informacji o sprawie przez "New York Times", Karen Kessler, rzeczniczka zawodnika, wystosowała oświadczenie. - Ta sprawa toczy się od pewnego czasu i nie jest jasne, dlaczego została właśnie nagłośniona. Łączenie informacji o zakończeniu kariery przez McGregora z tą sprawą jest jednak kompletnie niesłuszne - napisała. Po raz ostatni walczył na UFC 229 z Chabibem Nurmagomiedowem, gdzie przegrał przez poddanie.


Komentarze