Reklama

Nastolatka z Irlandii zaginęła w malezyjskiej dżungli

Poniedziałek, 12 Sierpień 2019

Policja w Malezji poinformowała, że ​​obawia się o przetrwanie nastolatki z Irlandii, która zaginęła na wakacjach. 15-letnia Nora Anne Quoirin po raz ostatni była widziana tydzień temu

W oświadczeniu policja oświadczyła, że ​​zawęziła obszar poszukiwań, wierząc, że dziewczyna nie mogła zajść daleko. Poinformowano, że teraz poszukiwania są skoncentrowane na stromych obszarach, krzewach i skałach, a także wokół miejsca zakwaterowania rodziny.
Turystki szukano przez trzy dni. Poszukiwania z udziałem ponad 300 osób nie doprowadziły do ​​żadnych wskazówek. 15-latka została zgłoszona jako zaginiona w ostatnią niedzielę, Dzień po tym, jak jej rodzina przybyła do kurortu Dusun w Seremban, około 70 kilometrów na południe od stolicy Malezji - Kuala Lumpur. - Bardzo martwimy się o jej zdrowie i nie wiemy, jak długo przeżyje - powiedział dziennikarzom Mohamad Mat Yusop, szef policji stanu Negeri Sembilan, w którym znajduje się Seremban.
Policja poinformowała, że w ramach otwartego śledztwa obserwuje m.in. osoby z historią kryminalną w okolicy i przeszukała domy pracowników hotelu. W piątek wieczorem rodzina wydała oświadczenie. Pisze w nim, że Nora "nie jest taka jak inne nastolatki". "Nie jest niezależna i nigdzie nie chodzi sama" - poinformowali jej krewni. Sami zapewnili policję, że zwiedzali razem z nią wiele krajów w Azji i Europie, i nastolatka nigdy sama się nie oddalała.

Komentarze
reklama
Kursy walut
Waluta Kurs
EUR 1 PLN
GBP 1 PLN
Pogoda
/assets/img/trd.png
Nadchodzące wydarzenia
Adam Van Bendler w Irlandii

Adam Van Bendler w Irlandii

Piątek, 25 Październik 2019
- Niedziela, 27 Październik 2019
Cork, Limerick, Dublin